Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Małe Łunawy - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

520 000 zł160 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Wyjątkowa okazja: dom 160 m z potencjałem dwurodzinnym na działce 5200 m z dwoma stawami Małe Łunawy Szukasz przestrzeni, która zapewni komfort Twojej rodzinie, a może planujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Świecie

Świecie(Małe Łunawy + 11 km)

820 000 zł205 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:566 m²

Opiekun Oferty Sylwia   Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem i miejscem postojowym położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bukowiec

Bukowiec(Małe Łunawy + 25 km)

679 000 zł477,20 m² 1 422,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferta U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, dom wolnostojący, dwukondygnacyjny, podpiwniczony. Nieruchomość położona w miejscowości Bukowiec, gmina Bukowiec, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rybieniec

Rybieniec(Małe Łunawy + 7 km)

895 000 zł234,07 m² 3 823,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku położony w miejscowości Rybieniec, gmina Stolno, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bajerze

Bajerze(Małe Łunawy + 17 km)

895 000 zł155 m² 5 774 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:747 m²

Nowoczesny dom pasywny steico | Gotowy do zamieszkania Bajerze k. Chełmna | gm. Kijewo Królewskie To nie jest kolejny ładny dom na wsi. To przemyślana inwestycja w komfort, technologię.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Waryńskiego

Grudziądz(Małe Łunawy + 17 km)

1 479 000 zł360 m² 4 108,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkowy dom na sprzedaż, położony w spokojnej części Grudziądza, przy ul. Waryńskiego. Ta elegancka i przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą

Chełmno(Małe Łunawy + 12 km)

279 000 zł270 m² 1 033,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:272 m²

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż Kamienica, położona w Chełmnie przy ul. Wodnej. W skład sprzedawanej nieruchomości gruntowej zabudowanej wchodzą: 7 lokali mieszkaniowych. Parter: 1/.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Grudziądz

Grudziądz(Małe Łunawy + 17 km)

1 099 000 zł230 m² 4 778,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 236 m²

Wyjątkowa oferta! Biuro Nieruchomości Leszek Banaś prezentuje na sprzedaż niezwykłą nieruchomość położoną w Małym Rudniku k. Grudziądza! Na działce o powierzchni ponad 5200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem, ul. Brzozowa

Owczarki,Grudziądz(Małe Łunawy + 17 km)

699 000 zł150 m² 4 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kupujący nie płaci 2% podatku pcc Oszczędzasz blisko 12 tys zł Następny Bliźniak na Brzozowej Ulica Brzozowa dzielnica Owczarki. Dom w zabudowie bliźniaczej o pow całkowitej 150 m2

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Chełmża

Chełmża(Małe Łunawy + 22 km)

1 190 000 zł145,58 m² 8 174,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny dom wolnostojący na dużej działce w sąsiedztwie Jeziora Chełmżyńskiego Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący, położony na w pełni ogrodzonej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Szynych

Szynych(Małe Łunawy + 7 km)

1 250 000 zł594,90 m² 2 101,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 176 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości zabudowanej - Szynych, woj. kujawsko-pomorskie Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Szynych, w gminie Grudziądz, powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Małe Łunawy

Małe Łunawy,kujawsko-pomorskie

1 200 000 zł90 m² 13 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:41 000 m²

Mam do sprzedania moje ukochane siedlisko, które dawało mi spokój i możliwość życia blisko natury. To miejsce, które skradło moje serce, a teraz może stać się Twoim małym rajem! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach